Home
Letni obóz muzyczny 2017

Miejsce: Ośrodek Wczasowy „Groń-placówka”, ul. Kobylarzówka 76, 34-406, położony w miejscowości Groń koło Białki Tatrzańskiej, ok. 20 km od Zakopanego

Termin: 03-13.07.2017 r.

Wiek uczestników: Od 10 roku życia

Wyżywienie w pełnym zakresie: stołówka na terenie ośrodka - 3 posiłki dziennie + podwieczorek, kawa, herbata, kompot dostępne na stołówce przez cały dzień, smaczne potrawy polskiej i regionalnej kuchni. Śniadania i kolacje serwowane są w formie stołu szwedzkiego a do obiadu podawane są pyszne ciasta własnego wyrobu. Pierwszy posiłek to obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek to śniadanie w dniu wyjazdu i prowiant na drogę powrotną.

Zakwaterowanie: noclegi w komfortowych domkach (pokoje 2,4,5 osobowe, każdy pokój w domku posiada osobne wejście z zewnątrz, łazienkę, TV oraz Wi-fi).

Transport: Wyjazd autokarem z Rzeszowa 3 lipca ok. godz. 7.00. Powrót autokarem do Rzeszowa 13 lipca ok. godz. 22.00.

Instrumenty: wokal, gitara, perkusja, bas, pianino, skrzypce.

Opieka medyczna: 24 h / dobę - dyplomowana pielęgniarka pracująca na co dzień w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie.

Kadra: wykwalifikowani opiekunowie pracujący na co dzień z młodzieżą w szkołach, czynni muzycy.

 

Rockowa Szkoła Muzyczna zaprasza wszystkich chętnych na letni obóz muzyczny – Groń 2017. Już po raz dziesiąty zapraszamy Was do Ośrodka Wczasowego „Groń-placówka” położonego w miejscowości Groń koło Białki Tatrzańskiej. To miejsce przyjazne każdemu, kto chce połączyć wakacyjny wypoczynek z pracą nad swoimi umiejętnościami muzycznymi. W otoczeniu malowniczych Tatr i pięknej górskiej przyrody, w komfortowym ośrodku z szeregiem atrakcji i udogodnień, przez 10 dni będziemy grać, śpiewać i komponować podczas codziennych muzycznych zajęć ukierunkowanych na rozwój Waszych umiejętności.

 

ZAPEWNIAMY:

Codzienne zajęcia muzyczne – specjalnie dla Was, w różnej formie będą je prowadzić wykwalifikowani, pełni wiedzy, cierpliwości i energii, czynni muzycy, będący na co dzień pedagogami pracującymi z młodzieżą.

Zajęcia zespołowe – każdy kto chce zgłębić tajniki aranżacji, kompozycji czy zgrania zespołowego, będzie miał taką możliwość podczas zajęć prowadzonych na profesjonalnym sprzęcie, w specjalnie stworzonych zespołach muzycznych. Pod okiem opiekunów zespołów dowiemy się na co zwrócić uwagę w trakcie prób, jak nagłośnić i najlepiej wykorzystać właściwości instrumentów oraz od czego zacząć kompozycje własną.

 

Oprócz zajęć zespołowych zapewniamy również zajęcia dodatkowe w formie warsztatów:

Warsztaty gitarowe – jeśli jesteś zwolennikiem sześciu strun i chcesz lepiej poznać swój instrument, jeśli nie masz dość grania z zespołach zapraszamy na warsztaty gitarowe – na pewno wyniesiesz z nich coś ciekawego.

Warsztaty perkusyjne – lubisz trochę pohałasować? Zapraszamy na zajęcia ukazujące piękno i nieskończone możliwości wybijania rytmów.

Warsztaty wokalne – Twoją pasją jest śpiew? Lubisz mocne rockowe dźwięki lub liryczne ballady ? Zdobądź dawkę cennych wskazówek z zakresu emisji głosu, prawidłowego oddechu oraz dykcji.

Wieczorne Jam Session – wspólne muzykowanie i wyrażanie swoich emocji poprzez improwizacje.

 

Wszystkie warsztaty i zajęcia będą prowadzone pod kątem Waszych możliwości i dedykowane zarówno osobom już grającym jak i początkującym.

Koncert finałowy – zwieńczeniem 10 dniowej pracy zespołowej będzie koncert finałowy w wykonaniu uczestników obozu. Na ten szczególny wieczór nasza sala prób zmieni się w salę koncertową, gdzie przy profesjonalnym nagłośnieniu i oświetleniu, każdy będzie mógł poczuć się gwiazdą.

Team building - "Muzyczne kalambury", Lip Dup - wspólne kręcenie teledysku, gra terenowa.

Rekreacja -  nasz obóz to również dbałość o formę fizyczną i odpoczynek uczestników. Dla tych, którzy chcą obcować z piękną tatrzańską przyrodą, zapewniamy wycieczki górskie z wykwalifikowanym przewodnikiem tatrzańskim.

Program obozu przewiduje również wycieczkę do Zakopanego (Krupówki), wycieczkę pieszą nad przełom rzeki Białki ( „skałki Janosika” ) a także zajęcia sportowe, turnieje, kąpiele i plażowanie, dyskoteki tematyczne, ogniska z gitarą ( dla chętnych poczęstunek z grilla ).

 

Ośrodek wczasowy „Groń - placówka” oferuje: basen letni (woda do basenu pobierana jest ze studni głębinowej i jest stale filtrowana), boiska do siatkówki plażowej i do piłki nożnej, wypożyczalnie sprzętu sportowego, bilard, tenis stołowy i piłkarzyki, kort tenisowy, dwupoziomową chatę z bali drewnianych z kominkiem i szerokim podestem, grill na wolnym powietrzu - wiata z miejscem na ogniska. Ośrodek posiada duży, zamykany parking dla samochodów osobowych i autokarów. Cały teren Ośrodka jest dla bezpieczeństwa Gości monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej. W recepcji można nabyć słodycze, napoje i inne potrzebne drobiazgi. Oferujemy bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi. Zapraszamy również do obejrzenia galerii na stronie ośrodka: www.placowka.pl    

 

Koszt wyjazdu wynosi 1390zł.

 

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem tam i z powrotem,
  • pełne wyżywienie ( stołówka na terenie ośrodka: 3 posiłki dziennie + podwieczorek, kawa, herbata, kompot dostępne na stołówce przez cały dzień ), smaczne potrawy polskiej i regionalnej kuchni. Śniadania i kolacje serwowane są w formie stołu szwedzkiego a do obiadu podawane są pyszne ciasta własnego wyrobu.
  • zakwaterowanie: noclegi w komfortowych domkach ( pokoje 2,4,5 osobowe, każdy pokój w domku posiada osobne wejście z zewnątrz, łazienkę, TV oraz Wi-fi )
  • ubezpieczenie NNW
  • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opiekę medyczną, przewodnika na wycieczki górskie, instruktorów zajęć muzycznych,
  • wycieczki autokarowe ( wycieczki górskie oraz wycieczka do Zakopanego )
  • zajęcia zespołowe
  • warsztaty instrumentalne i wokalne,  
  • koncert finałowy
  • realizację programu muzyczno-rekreacyjno-sportowego.

 

 

 

Szczegółowych informacji dotyczących uczestnictwa w obozie i wpłat udzielamy pod numerem telefonu: 695-199-982 lub bezpośrednio w siedzibie naszej szkoły.

(w budynku Gimnazjum Nr 11 w Rzeszowie obok pływalni „Muszelka”) przy ul. Starzyńskiego 17. Obóz zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty!!!

UWAGA !!! Ilość miejsc ograniczona !!!

 

ZAPRASZAMY !!!

 

Oferta dedykowana jest zarówno dla uczniów naszej szkoły jak i dla osób spoza niej !!!

wstecz