Home
Letni obóz muzyczny – Groń 2015 (29.06. - 09.07.)
2015-03-15 09:09:26

Rockowa Szkoła Muzyczna zaprasza wszystkich chętnych na letni obóz muzyczny – Groń 2015. Już po raz ósmy zapraszamy Was do Ośrodka Wczasowego „Groń-placówka” położonego w miejscowości Groń koło Białki Tatrzańskiej. To miejsce przyjazne każdemu, kto chce połączyć wakacyjny wypoczynek z pracą nad swoimi umiejętnościami muzycznymi. W otoczeniu malowniczych Tatr i pięknej górskiej przyrody, w komfortowym ośrodku z szeregiem atrakcji i udogodnień, przez 10 dni będziemy grać, śpiewać i komponować podczas codziennych muzycznych zajęć ukierunkowanych na rozwój Waszych umiejętności.

 

ZAPEWNIAMY:

 

Codzienne zajęcia muzyczne – specjalnie dla Was, w różnej formie będą je prowadzić wykwalifikowani, pełni wiedzy, cierpliwości i energii, czynni muzycy, będący na co dzień pedagogami pracującymi z młodzieżą.

Zajęcia zespołowe – każdy kto chce zgłębić tajniki aranżacji, kompozycji czy zgrania zespołowego, będzie miał taką możliwość podczas zajęć prowadzonych na profesjonalnym sprzęcie, w specjalnie stworzonych zespołach muzycznych. Pod okiem opiekunów zespołów dowiemy się na co zwrócić uwagę w trakcie prób, jak nagłośnić i najlepiej wykorzystać właściwości instrumentów oraz od czego zacząć kompozycje własną.

 

Jeśli zajęcia zespołowe nie wyczerpały jeszcze Twoich możliwości i masz pokłady energii muzycznej zapraszamy na:

Warsztaty gitarowe – jeśli jesteś zwolennikiem sześciu strun i chcesz lepiej poznać swój instrument, jeśli nie masz dość grania z zespołach zapraszamy na warsztaty gitarowe – na pewno wyniesiesz z nich coś ciekawego.

Warsztaty basowe – jeśli natomiast Twoją miłością są cztery struny i chcesz poszukać nowych inspiracji – mamy też coś dla Ciebie.

Warsztaty perkusyjne – lubisz trochę pohałasować ? Zapraszamy na zajęcia ukazujące piękno i nieskończone możliwości wybijania rytmów.

Warsztaty wokalne – Twoją pasją jest śpiew ? Lubisz mocne rockowe dźwięki lub liryczne ballady ? Zdobądź dawkę cennych wskazówek z zakresu emisji głosu, prawidłowego oddechu oraz dykcji.

Warsztaty sekcyjne ( bas, perkusja ) – tutaj dowiesz się jak ważną rolę w zespole odgrywa sekcja rytmiczna i w jaki sposób poprowadzić grę, aby bas i perkusja stworzyły idealną całość.

Wieczorne Jam Session – wspólne muzykowanie i wyrażanie swoich emocji poprzez improwizacje.

 

Wszystkie warsztaty i zajęcia będą prowadzone pod kątem Waszych możliwości i dedykowane zarówno osobom już grającym jak i początkującym !!!

Koncert finałowy – zwieńczeniem 10 dniowej pracy zespołowej będzie koncert finałowy w wykonaniu uczestników obozu. Na ten szczególny wieczór nasza sala prób zmieni się w salę koncertową, gdzie przy profesjonalnym nagłośnieniu i oświetleniu, każdy będzie mógł poczuć się gwiazdą.

Team building - "Muzyczne kalambury", Lip Dup - wspólne kręcenie teledysku, gra terenowa.

REKREACJA -  nasz obóz to również dbałość o formę fizyczną i odpoczynek uczestników. Dla tych, którzy chcą obcować z piękną tatrzańską przyrodą, zapewniamy wycieczki górskie z wykwalifikowanym przewodnikiem tatrzańskim.

 

Program obozu przewiduje również wycieczkę do Zakopanego ( Krupówki ), wycieczkę pieszą nad przełom rzeki Białki ( „skałki Janosika” ) a także zajęcia sportowe, turnieje, kąpiele i plażowanie, dyskoteki tematyczne, ogniska z gitarą ( dla chętnych poczęstunek z grilla ).

 

Ośrodek wczasowy „Groń - placówka” oferuje: basen letni (woda do basenu pobierana jest ze studni głębinowej i jest stale filtrowana), boiska do siatkówki plażowej i do piłki nożnej, wypożyczalnie sprzętu sportowego, bilard, tenis stołowy i piłkarzyki, kort tenisowy, dwupoziomową chatę z bali drewnianych z kominkiem i szerokim podestem, grill na wolnym powietrzu - wiata z miejscem na ogniska. Ośrodek posiada duży, zamykany parking dla samochodów osobowych i autokarów. Cały teren Ośrodka jest dla bezpieczeństwa Gości monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej. W recepcji można nabyć słodycze, napoje i inne potrzebne drobiazgi. Oferujemy bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi. Zapraszamy również do obejrzenia galerii na stronie ośrodka: www.placowka.pl    

 

Koszt wyjazdu wynosi 1390zł.

 

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem tam i z powrotem,
  • pełne wyżywienie ( stołówka na terenie ośrodka: 3 posiłki dziennie + podwieczorek, kawa, herbata, kompot dostępne na stołówce przez cały dzień ), smaczne potrawy polskiej i regionalnej kuchni. Śniadania i kolacje serwowane są w formie stołu szwedzkiego a do obiadu podawane są pyszne ciasta własnego wyrobu.
  • zakwaterowanie: noclegi w komfortowych domkach (pokoje 2,4,5 osobowe, każdy pokój w domku posiada osobne wejście z zewnątrz, łazienkę, TV oraz Wi-fi)
  • ubezpieczenie NNW
  • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opiekę medyczną, przewodnika na wycieczki górskie, instruktorów zajęć muzycznych,
  • wycieczki autokarowe ( wycieczki górskie oraz wycieczka do Zakopanego )
  • zajęcia zespołowe i warsztaty sekcyjne
  • warsztaty gitarowe, basowe, perkusyjne i wokalne
  • koncert finałowy
  • realizację programu muzyczno-rekreacyjno-sportowego.

 

Szczegółowych informacji dotyczących uczestnictwa w obozie i wpłat udzielamy pod numerem telefonu: 695-199-982 Damian lub bezpośrednio w siedzibie naszej szkoły.

(w budynku Gimnazjum Nr 11 w Rzeszowie obok pływalni „Muszelka”) przy ul. Starzyńskiego 17. Obóz zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty!!!

UWAGA !!! Ilość miejsc ograniczona !!!

www.rockowa.com

ZAPRASZAMY !!!

wstecz