Home
ukulele

Wielki, mały instrument - każdy, kto miał jakąkolwiek styczność z ukulele z pewnością potwierdzi te słowa. Niewielkie rozmiary i łatwość gry pokochały przede wszystkim dzieci, natomiast charakter i ciepłe brzmienie zainteresuje każdego!

Gra na ukulele to w głównej mierze fascynujący akompaniament w wielu utworach. Może także stanowić wprowadzenie do gry na gitarze, a dla gitarzystów inspirujący akcent, który wzbudzi kreatywność w prawej ręce i ożywi ich muzykę.

Naukę rozpoczynamy od prawidłowych ułożeń instrumentu, akordów i prostych piosenek, nie zapominając równocześnie o podstawach teorii muzyki. Dokładamy wszelkich starań, aby uczniowie byli uzbrojeni w wiedzę i umiejętności niezależnie od dalszej muzycznej ścieżki, a chcący ciągle się rozwijać - wykonywali coraz bardziej zaawansowane ćwiczenia. Dlaczego nie mógłbyś zostać wirtuozem UKULELE!?

Każdy, kto chce zrelaksować się przy delikatnych dźwiękach, poczuć odrobinę hawajskiego klimatu lub wzbogacić atmosferę towarzyskich spotkań, powinien chwycić za ukulele i cieszyć się grą!

wstecz